POSIADAMY STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

KRS 0000110528
Nr. konta: 60 1050 1096 1000 0022 8974 3433
Kontakt  
This is an example of a HTML caption with a link.Koncert Charytatywny

Koncert Charytatywny
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Można Inaczej” w Ustroniu ,serdecznie zaprasza na koncert charytatywny z cyklu „Ofiaruj dzieciom słońce” , który odbędzie się 15 października o godz 19 w MDK „Prażakówka” ul Daszyńskiego 28 w Ustroniu. Tegoroczną gwiazdą będzie światowej sławy muzyk, słynny wirtuoz fletni pana EDWARD SIMONIWstęp 30 zł ( Zbiórka publiczna) Całkowity dochód zebrany ze zbiórki publicznej zostanie przekazany na rzecz dzieci uczęszczających do Ośrodka prowadzonego przez Stowarzyszenie.

Edward Simoni - Polsko- niemiecki muzyk, instrumentalista, kompozytor. Największy sukces osiągnął w Europie zachodniej na Fletni Pana. Wygrał tam wiele Hitparad telewizyjnych oraz radiowych. Cieszy się ponad 400 występami w telewizjach zachodnich. Artysta sprzedał ponad 10 mln. płyt, na swoim koncie posiada wiele platynowych i złotych płyt. Jego muzyka  stylowo jest bardzo obszerna : klasyczna, kościelna, rockowa a nawet dążąca w kierunku melodyczne Techno i ballady rockowe. Edward Simoni współpracował z wieloma znakomitymi artystami i zespołami takimi jak np. Czerwone Gitary. Cztery lata temu został zaproszony przez zespół do Warszawy, gdzie w Sali Kongresowej zagrał z nimi dwa utwory. Publiczność w ilości 6000 ludzi bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęła go na scenie.

Edward Simoni nagrał również 5 utworów ze światową gwiazda muzyki rozrywkowej James Last- kompozytor najsłynniejszego utworu na Fletnia Pana "Samotny pasterz". Do tej pory artysta nagrał 24 płyty. W tym roku obchodzi on swoje 25 lecie.
W Ustroniu na koncercie charytatywnym gości już po raz drugi. Jego pierwszy występ był wielkim sukcesem, czego dowodem były wielokrotne bisy.  

Publiczność była oczarowana jego muzyką, wirtuozerskim wykonaniem, ale także charyzmą, poczuciem humoru i wigorem . Artysta grający na ośmiu instrumentach podczas ustrońskiego koncertu wykorzystał trzy z nich: Fletnię Pana, białe skrzypce elektryczne i flet poprzeczny. Mistrzowsko „wygrane” na Fletni Pana piękne kompozycje wywoływały żywiołową reakcję gości zgromadzonych w „Prażakówce”.  Muzyk łatwo nawiązał kontakt z publicznością i wciągnął ją w zabawę z muzyką. Przy wzruszających dźwiękach melancholijnej melodii ludowej „Gdym ci ja miała skrzydełka jak gąska” publiczność popadła w zadumę po to, by za chwilę dać się porwać wibrującym rytmom „Popcornu”. Zaserwował też słuchaczom dawkę muzyki country grając na skrzypcach elektrycznych melodię „Och – Suzana” Nieoczekiwanie w zabawę na scenie artysta zaangażował dzieci z Ośrodka, które pięknie zatańczyły kankana.


Biorąc udział w koncercie dajesz uśmiech dzieciom, które czekają na Twoją pomoc ZAPRASZAMY

Tagi: Ustroń Ustroń kontakt Ustroń Ustroń kontakt Ustroń Ustroń Ustroń Stowarzyszenie Można Inaczej
PROWADZENIE  |  IMPREZY  |  AKCJE CHARYTATYWNE  |  WOLONTARIAT  |  O NAS  |  CELE  |  AKTUALNOŚCI  |  I TY MOŻESZ POMÓC  |  GALERIA  |  KONTAKT

Copyright © 2012 - 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Created by Patryk Kłoda pat15.net Patryk Kłoda - Strony www, serwery, domeny, Cieszyn, Ustroń, Skoczów, Wisła