POSIADAMY STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

KRS 0000110528
Nr. konta: 60 1050 1096 1000 0022 8974 3433
Kontakt  
This is an example of a HTML caption with a link.Imprezy

Imprezy
Co roku Stowarzyszenie organizuje  cykliczne imprezy lokalne - "Ustroniaczek" (impreza dla dzieci z okazji Dnia Dziecka) we współpracy z Urządem Miasta Ustroń oraz "Piknik rodzinny" we współpracy ze Stowarzyszeniem Trzeźwościowym "Rodzina". 
     Impreza dla dzieci "Ustroniaczek" organizowana jest na terenie Amfiteatru. Ma ona charakter rekreacyjno - rozrywkowy i jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Podczas tej imprezy dzieci z terenu miasta mają możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju konkurencjach sportowych, które są nagradzane. W rezultacie każde dziecko jest usatysfakcjonowane. "Piknik Rodzinny"natomiast odbywa na stadionie KS "Kuźnia". Założeniem Pikniku jest integrowanie lokalnej społeczności, wzmacnianie więzi rodzinnych i promowanie zabawy bez alkoholu. W czasie tej imprezy rodziny mogą spędzią wspólnie czas, biorąc udział w licznych atrakcjach.Stowarzyszenie, z roku na rok, podejmuje coraz to nowsze inicjatywy m.in. koncerty charytatywne, z których fundusze zostają przeznaczone w całości na zoorganizowanie zimowiska dla dzieci z Ośrodka oraz "Siła serca" - impreza promująca ideę wolontariatu.

Akcje charytatywne
Kilka razy w roku członkowie Stowarzyszenia organizują akcje charytatywne w różnych miejscach Ustronia, w celu pozyskania środków finansowych oraz żywności na realizację celów statutowych m.in.: prowadzenie Ośrodka "Można Inaczej", zimowiska, kolonie itp. 

Koncerty charytatywne:
Od 2006 roku organizujemy koncerty charytatywne, z których dochód przeznaczony jest na organizację zimowiska dla naszych podopiecznych.Zagrali dla nas tacy artyści jak: CZESŁAW MOZIL, GABA KULKA, EDWARD SIMONI, ZESPÓŁ UNIVERSE, LECH JANERKA, ZESPÓŁ U STUDNI- DAWNE STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO.Inicjatorką cyklu jest pani Katarzyna Rychlik, która razem z panią Moniką Zawadą co roku zajmują się organizacją koncertów.

Siła serca
Od 2007 roku z inicjatywy pani Moniki Zawady organizowana jest cykliczna impreza promująca idee wolontariatu, organizowana przy współpracy z działającymi w osrodku wolontariuszami.Jest to impreza plenerowa gdzie zapraszni sa artyści dla odbiorców w różnym wieku, których chcemy zachecic do podejmowania wolontariatu w różnych placówkach pomocowych na terenie powiaty cieszyńskiego.W 2012 roku na Sile serca zagrały takie zespoły jak Antyrama, zespół Malinowski Band, zespół Fama, a gwiazdą wieczoru był zespół Fair Weather Friends - uczestnicy tegorocznych festiwali Coke Live Music Festival oraz Heineken Opener.Wszyscy artyści grają dla nas całkowicie nieodpłatnie.
 
 

Tagi:
Tagi: Ustroń Stowarzyszenie Można Inaczej Stowarzyszenie Można Inaczej Ustroń Ustroń kontakt Stowarzyszenie Można Inaczej Ustroń Stowarzyszenie Można Inaczej Stowarzyszenie Można Inaczej
PROWADZENIE  |  IMPREZY  |  AKCJE CHARYTATYWNE  |  WOLONTARIAT  |  O NAS  |  CELE  |  AKTUALNOŚCI  |  I TY MOŻESZ POMÓC  |  GALERIA  |  KONTAKT

Copyright © 2012 - 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Created by Patryk Kłoda pat15.net Patryk Kłoda - Strony www, serwery, domeny, Cieszyn, Ustroń, Skoczów, Wisła